lampa

LAMPA TYBET

Entuzjastom dobrego design’u proponujemy lampę z trzech materiałów, surowych w samej. Betonową część lampy łatwo utrzymać w czystości i naprawdę trudno o jej uszkodzenie, a przy tym wygląda zjawiskowo przy połączeniu z charakterystycznym drewnem.

Lampa z betonu

Gdzie sprawdzi się Lampa Tybet

Entuzjastom dobrego design’u proponujemy lampę z trzech materiałów, surowych. Betonową część lampy łatwo utrzymać w czystości i naprawdę trudno o jej uszkodzenie, a przy tym wygląda zjawiskowo przy połączeniu z charakterystycznym drewnem. Taka rzeźba to kwintesencja minimalistycznej sztuki designu, która przyciągnie wszystkie spojrzenia. Lampa jest zdecydowanie dekoracyjna, który oprócz swojej podstawowej funkcji, będzie spełniała również rolę oryginalnej ozdoby nowoczesnych wnętrz.

Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrza nastawione na klimat industrialny. Naszym zdaniem lampa będzie pasowała do takich pomieszczeń jak lofty, biura, czy pomieszczeń z surowymi ścianami.

Kolekcja Remorse

Kolekcja Remorse łączy ze sobą pasję do tworzenia mebli wysokiej jakości i chęć działania w zgodzie z naturą. Meble z kolekcji Remorse wykonane są wyłącznie z naturalnych materiałów pochodzenia pierwotnego jak i wtórnego.

Kolekcja ma klimat industrialny nadający wnętrzom nowoczesny wygląd i niepowtarzalny klimat.

Dla kogo jest Lampa Tybet

  • Dla entuzjastów dobrego design’u
  • Dla osób ceniących sobie wysokiej klasy wykończenie i wykonanie
  • Osób, które dbają o naturę i środowisko
  • Osób, które lubią niecodzienne połączenia w domu, mieszkaniu lub biurze.

Social media Meble Góreccy

Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, aby być na bieżąco z promocjami i nowościami w sklepie meblegoreccy.pl

Zobacz również naszą ławę Aleppo, która idealnie sprawdzi się do nowoczesnych wnętrz, nadając mu charakteru.