ława

ŁAWA HUTU

Ten stolik prezentuje się bez mała – zjawiskowo. Jest to dzieło polskich rzemieślników. Wykonany z pnia świerkowego które urzeka swoją fakturą i żłobieniami. Nieregularny kształt beli drewnianej stanowi o jego unikatowym i niepowtarzalnym charakterze. Prostokątna tafla szkła przykrywa niesamowitą zmysłowość stolikowi.

Ława z drewna i metalu
designerskie meble

Gdzie sprawdzi się industrialna ława Hutu

Ta industrialna ława prezentuje się bez mała – zjawiskowo. Jest to dzieło polskich rzemieślników. Wykonany z pnia świerkowego które urzeka swoją fakturą i żłobieniami. Nieregularny kształt beli drewnianej stanowi o jego unikatowym i niepowtarzalnym charakterze. Prostokątna tafla szkła przykrywa niesamowitą zmysłowość stolikowi. Przez swój naturalny design industrialna ława stworzy idealny kontrast do nowoczesnych aranżacji przestrzeni, bądź dopełni każde ekologiczne wnętrze. Niezależnie od wystroju w jakim się znajdzie zawsze zrobi niesamowite wrażenie.

Industrialna ława Hutu

To oczywiście piękny stolik kawowy, który sprawdzi się idealnie do pomieszczeń industrialnych, loftowych lub nastawionych na naturę. Skonstruowany jest z drewna pochodzenia wtórnego, szklanego blatu, a także metalowych nóżek. Dzięki swojemu unikatowemu wyglądowi, świetnie zaprezentuje się w Twoim mieszkaniu nadając mu niepowtarzalny klimat, a także  charakter.

Dla kogo jest Ława Hutu

  • Dla osób które szukają nowoczesnych mebli do swojego wnętrza
  • Osób ceniących dobry design
  • Klientów, którzy chcą cieszyć się wysoką jakością mebla przez lata
  • Osób które szukają wyjątkowego mebla do swojego domu, mieszkania lub biura
  • Dla osób, które szukają drewnianych mebli w ciekawych połączeniach
  • Dla osób, które cenią prośrodowiskowe działania.
  • Osób, które szukają mebli wysokiej jakości, zaprojektowanych w nowoczesnym stylu.
  • Właścicieli mieszkań i domów z wnętrzami w stylu nowoczesnym, industrialnym lub rustykalnym.

Social media Meble Góreccy

Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, aby być na bieżąco z promocjami i nowościami w sklepie meblegoreccy.pl

Zobacz również naszą konsolę dwubelkową z kolekcji Remorse, która idealnie pasuje do nowoczesnej ławy Hutu.

Kolekcja Remorse

Kolekcja Remorse łączy ze sobą pasję do tworzenia mebli wysokiej jakości i chęć działania w zgodzie z naturą. Meble z kolekcji Remorse wykonane są wyłącznie z naturalnych materiałów pochodzenia pierwotnego jak i wtórnego.

Kolekcja ma klimat industrialny nadający wnętrzom nowoczesny wygląd i niepowtarzalny klimat. Kolekcja skupia się głównie na 3 materiałach. Jest to starannie wyselekcjonowane drewno oraz wysokiej jakości elementy metalowe, a także szklane.