ława

ŁAWA TUTSI

W salonach współczesnej architektury wnętrz najlepiej sprawdzą się stoliki w kolorze dębu polskiego, dębu sonoma, sanremo, świerku czy drewna z drzew owocowych. W pomieszczeniach na styl industrialny najlepiej sprawdzą się nowoczesne stoliki kawowe, wykonane z połączenia starego drewna i metalu. Niekiedy modele stolików mają w sobie elementy dodatkowe, stylizowane na te pochodzące typowo z fabrycznych pomieszczeń

Ława z drewna i metalu
blog o meblach

Gdzie sprawdzi się ława Tutsi

Jeśli ktoś szuka ławy, która jest nie tylko piękna, ale też z charakterem
i z nutą historii, powinien skupić się na naszym produkcie – ŁAWA TUZZI. Ławy, co ciekawe są często głównym tematem salonu i dlatego mają ogromny wpływ na wystrój pomieszczenia i atmosferę. Mądry wybór może stworzyć poczucie stylu i harmonii podczas gdy zły może sprawić, że pomieszczenie wygląda na nieuporządkowane i może przytłoczyć inne meble, przez co pomieszczenie wygląda na mniejsze i mniej jednolite. Wybory, którymi się kierujemy podczas doboru mebla do naszej oferty są podejmowane w odniesieniu do: wielkości, kształtu, kosztu, materiału. To wszystko ma wpływ na to czy uda się stworzyć przyjazną przestrzeń w Waszych ulubionych miejscach.
Zależy oczywiście to też od aranżacji twojego wnętrza.

W salonach współczesnej architektury wnętrz najlepiej sprawdzą się stoliki w kolorze dębu polskiego, dębu sonoma, sanremo, świerku czy drewna z drzew owocowych. W pomieszczeniach na styl industrialny najlepiej sprawdzą się nowoczesne stoliki kawowe, wykonane z połączenia starego drewna i metalu. Niekiedy modele stolików mają w sobie elementy dodatkowe, stylizowane na te pochodzące typowo z fabrycznych pomieszczeń.

Dla kogo jest Ława Tutsi

  • Dla osób które szukają nowoczesnych mebli do swojego wnętrza
  • Osób ceniących dobry design
  • Klientów, którzy chcą cieszyć się wysoką jakością mebla przez lata
  • Osób które szukają wyjątkowego mebla do swojego domu, mieszkania lub biura

Social media Meble Góreccy

Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, aby być na bieżąco z promocjami i nowościami w sklepie meblegoreccy.pl

Zobacz również naszą konsolę dwubelkową z kolekcji Remorse, która idealnie pasuje do konsoli dwubelkowej.

Kolekcja Remorse

Kolekcja Remorse łączy ze sobą pasję do tworzenia mebli wysokiej jakości i chęć działania w zgodzie z naturą. Meble z kolekcji Remorse wykonane są wyłącznie z naturalnych materiałów pochodzenia pierwotnego jak i wtórnego.

Kolekcja ma klimat industrialny nadający wnętrzom nowoczesny wygląd i niepowtarzalny klimat.