konsole

KONSOLA JEDNOBELKOWA

Współcześnie bardzo dobrze prezentują się ławy na metalowych nogach bądź drewniane stoliki kawowe ze szklanym blatem. Co więcej, współczesne wzornictwo dopuszcza, aby stoliki występowały w parach i tworzyły różne niestandardowe kształty. Tutaj jednak należy być ostrożnym, aby ława do salonu nie stała się jedynie niepotrzebnym bibelotem.

konsola meble drewniane
Konsola z drewna i metalu

Gdzie sprawdzi się konsola jednobelkowa

KONSOLA JEDNOBELKOWA doskonale odnajdzie się w aranżacjach w stylu industrialnym. Choć wiele osób sądzi, że zaaranżowanie konsoli jest problematyczne i że służą tylko do odkładania niepotrzebnych bibelotów. Najważniejsze jest, by na początku ustalić pewne założenia. Nie możemy przesadzić z ilością przedmiotów ustawionych na konsoli. W ten sposób zepsujemy harmonię we wnętrzu, wprowadzając do niego nieład. Jako miejsce na drobiazgi w salonie, przedpokoju, bądź jako toaletka w sypialni.

Chociaż konsole jednobelkowe nie są żadną nowością, to właśnie teraz przeżywają istny renesans i coraz częściej stają się ważnym elementem aranżacji wnętrz szczególnie w stylu nowojorskiego loft’u. KONSOLA JEDNOBELKOWA można również traktować z użyciem naturalnych i historycznych elementów  jako swoistą rzeźbę utylitarną.

Konsola jednobelkowa – Meble Góreccy

Nasz mebel wykonaliśmy z metalowych nóżek połączonych ze sobą u podstawy prostokątną konstrukcją. Drewniane elementy konsoli wykonane z drewna pochodzenia wtórnego. Drewno zostało wyselekcjonowane tak, aby zapewnić naszym meblom trwałość i wytrzymałość. Całość zamyka szklany blat dodający całej konsoli nowoczesny wygląd  i rustykalny styl.

Social media Meble Góreccy

Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, aby być na bieżąco z promocjami i nowościami w sklepie meblegoreccy.pl

Zobacz również naszą Ławę Aleppo z kolekcji Remorse, która idealnie pasuje do konsoli dwubelkowej.

Kolekcja Remorse

Kolekcja Remorse łączy ze sobą pasję do tworzenia mebli wysokiej jakości i chęć działania w zgodzie z naturą. Meble z kolekcji Remorse wykonane są wyłącznie z naturalnych materiałów pochodzenia pierwotnego jak i wtórnego.

Kolekcja ma klimat industrialny nadający wnętrzom nowoczesny wygląd i niepowtarzalny klimat.