ława

ŁAWA BETON METAL

Jeśli pragnąłbyś wyróżnić się kupując element wnętrza o niebanalnym charakterze, to ŁAWY BETONMETAL spełnia te marzenia. Elementy które zamówisz trafią do Twojego mieszkania wprost z naszej fabryki, gdzie były przygotowywane ręcznie przez naszych pracowników, dzięki czemu zadbaliśmy o ich każdy – nawet naj- mniejszy szczegół.

Ława z betonu i metalu
nowoczesne meble

Gdzie sprawdzi się betonowo-metalowa ława Beton Metal

Elementy wyposażenia wnętrz produkowane są własnoręcznie w naszej fabryce w Polsce. Każda z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim i są, drewno, metal, beton. Tak jak przy innych naszych wzorach, tak i w przypadku ŁAWA BETON METAL nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy. Dzięki temu metalowa ława BETON METAL jest tak wyjątkowa.

Jeśli pragnąłbyś wyróżnić się kupując element wnętrza o niebanalnym charakterze, to ŁAWY BETON METAL spełnia te marzenia. Elementy które zamówisz trafią do Twojego mieszkania wprost z naszej fabryki, gdzie były przygotowywane ręcznie przez naszych pracowników, dzięki czemu zadbaliśmy o ich każdy – nawet naj- mniejszy szczegół.

Dla kogo jest metalowa Ława Beton Metal

  • Dla osób które szukają nowoczesnych mebli do swojego wnętrza
  • Osób ceniących dobry design
  • Klientów, którzy chcą cieszyć się wysoką jakością mebla przez lata
  • Osób które szukają wyjątkowego mebla do swojego domu, mieszkania lub biura

Social media Meble Góreccy

Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, aby być na bieżąco z promocjami i nowościami w sklepie meblegoreccy.pl

Zobacz również naszą konsolę dwubelkową z kolekcji Remorse, która idealnie pasuje do konsoli dwubelkowej.

Kolekcja Remorse

Kolekcja Remorse łączy ze sobą pasję do tworzenia mebli wysokiej jakości i chęć działania w zgodzie z naturą. Meble z kolekcji Remorse wykonane są wyłącznie z naturalnych materiałów pochodzenia pierwotnego jak i wtórnego.

Kolekcja ma klimat industrialny nadający wnętrzom nowoczesny wygląd i niepowtarzalny klimat.