Sofa

Sofa i Narożnik Yuuko

Poduchy oparciowe 60% Pierze Kaczo-Gęsie Siedzisko pianka wysokoelastyczna HR 30 oraz podwójne sprężynowanie: - bonell typu pocket (kieszeniowy) - sprężyna falista Na oparcie składają się pasy tapicerskie, bonell oraz pianka wysokoelastyczna HR.

Meble Góreccy Sofa Yuuko

Sofa Yuuko

niebieska sofa tapicerowana
Wymiary sofy

Narożnik Yuuko

niebieska sofa tapicerowana
Wymiary sofy

Moduł Yuuko

element sofy tapicerowanej
Wymiary sofy

Boczek Yuuko

boczek od sofy
Wymiary sofy
Meble Góreccy Sofa Yuuko
sofa Yuuko
jak pielęgnować meble tapicerowane sofa Yuuko

Sofa Yuuko 3 osobowa – Zaprojektowany, by pobudzać Twoje zmysły…

Idealny kształt, a także komfort w użytkowaniu. Zachwyca nowoczesnym stylem, fakturą, a także kolorem obicia. Sofa Ando 3 osobowa nada jak również przywróci blask każdemu pomieszczeniu dostępna w wielu wersjach kolorystycznych.

Kolekcja Ando to nie tylko sofa. Cały zestaw Ando uzupełnia pufa oraz komfortowy fotel wykonana w takim samym stylu co fotel. Wszystkie meble z zestawu Ando wspaniale się ze sobą komponują, nadając wnętrzu więcej  charakteru, nowoczesności i klimatu.

Dla kogo Yuuko

  • Dla osób, które cenią sobie nowoczesny wygląd wnętrz i mebli
  • Osób, które szukają wysokiej jakości mebli do swojego mieszkania, domu lub biura
  • Kogoś, kto chce mieć pewność, że zakupiony mebel będzie służył mu przez lata i nie chce martwić się tym, że mebel może się zniszczyć.
  • Osób szukających mebli, które zapewnią im komfortowy odpoczynek w przytulnym wnętrzu.

Kolekcja mebli tapicerowanych Tadao

Meble tapicerowane z kolekcji Tadao charakteryzują się wysoką jakością materiałów, a także dbałością o szczegóły wykonania. Wszystko po to, aby przyszły właściciel był w 100% zadowolony z jakości mebla, które zakupił.

Kolekcja charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, atakże niepowtarzalnym charakterem, nóżki stworzone są z metalu a sama pufa obita tkaninami najwyższej jakości. Meble Góreccy w pełni odpowiadają za jakość kolekcji, dając Gwarancje klientom, że będą zadowoleni z dokonanego zakupu.

Nowoczesna sofa nie tylko do nowoczesnych wnętrz

Kupując nowoczesną sofę nie musisz od razu robić remontu całego mieszkania. Ważne, aby nowoczesna sofa pasowała kolorystycznie do twojego mieszkania, a także aby styl mieszkania nie był staromodny. Nowoczesna sofa sprawdzi się oczywiście w stylu nowoczesnym, ale również industrialnym a także rustykalnym i innym.

Social media Meble Góreccy

Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, aby być na bieżąco z promocjami, a także nowościami w sklepie meblegoreccy.pl

Zobacz również nasz fotel Ando z kolekcji Tadao, która pochodzi z tego samego zestawu co pufa i idealnie wkomponuje się z nią w Twoje wnętrze.