SOFA

SOFA MIWA


Zaprojektowana by cieszyć Twoje zmysły...

Idealny kształt, a także komfort w użytkowaniu. Zachwyca nowoczesnym stylem, fakturą, a także kolorem obicia. Sofa nada lub przywróci blask każdemu pomieszczeniu dostępna w wielu wersjach kolorystycznych.

Do wyboru sofa, komfortowy fotel, a także pufa, będąca idealnym uzupełnieniem zestawu bądź samodzielnym meblem.

Poduchy oparciowe 60% Pierze Kaczo-Gęsie Siedzisko pianka wysokoelastyczna HR 30-12 cm, pasy gumowe tkane, wzmocnione. Oparcie bonell + pianka. Nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym.

Designerska sofa tapicerowana

Sofa Miva – Zaprojektowana, by cieszyć Twoje zmysły…

Idealny kształt, a także komfort w użytkowaniu. Zachwyca nowoczesnym stylem, fakturą i kolorem obicia. Sofa  Miva nada lub przywróci blask każdemu pomieszczeniu dostępna w wielu wersjach kolorystycznych.

Kolekcja Miva to nie tylko sofa. Cały zestaw Miva uzupełnia pufa oraz komfortowy fotel wykonana w takim samym stylu co fotel. Wszystkie meble z zestawu Miva wspaniale się ze sobą komponują, nadając wnętrzu więcej  charakteru, nowoczesności i klimatu.

Dla kogo zestaw Miva

  • Dla osób, które cenią sobie nowoczesny wygląd wnętrz i mebli
  • Osób, które szukają wysokiej jakości mebli do swojego mieszkania, domu lub biura
  • Kogoś, kto chce mieć pewność, że zakupiony mebel będzie służył mu przez lata i nie chce martwić się tym, że mebel może się zniszczyć.
  • Osób szukających mebli, które zapewnią im komfortowy odpoczynek w przytulnym wnętrzu.

Kolekcja mebli tapicerowanych Tadao

Meble tapicerowane z kolekcji Tadao charakteryzują się wysoką jakością materiałów, a także dbałością o szczegóły wykonania. Wszystko po to, aby przyszły właściciel był w 100% zadowolony z jakości mebla, które zakupił.

Kolekcja charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, a także niepowtarzalnym charakterem, nóżki stworzone są z metalu a sama pufa obita tkaninami najwyższej jakości. Meble Góreccy w pełni odpowiadają za jakość kolekcji, dając Gwarancje klientom, że będą zadowoleni z dokonanego zakupu.

Nowoczesna sofa nie tylko do nowoczesnych wnętrz

Kupując nowoczesną sofę nie musisz od razu robić remontu całego mieszkania. Ważne, aby nowoczesna sofa pasowała kolorystycznie do twojego mieszkania, a także aby styl mieszkania nie był staromodny. Nowoczesna sofa sprawdzi się oczywiście w stylu nowoczesnym, ale również industrialnym a także rustykalnym i innym.

Social media Meble Góreccy

Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, aby być na bieżąco z promocjami i nowościami w sklepie meblegoreccy.pl

Zobacz również naszą fotel Miva z kolekcji Tadao, która pochodzi z tego samego zestawu co pufa i idealnie wkomponuje się z nią w Twoje wnętrze.