LAMPY

LAMPA PRĘTY

LAMPA PRĘTY jest praktyczna i niebanalna, doskonale urozmaica wystrój wnętrza. Jej ażurowość wypełniona tylko samym źródłem światła ma nieco surowy charakter, jednak znajduje coraz większą liczbę zwolenników. LAMPA PRĘTY to oświetlenie, które stawia na unkcjonalność i wydajność. Połączenie funkcjonalności i niebanalnego wyglądu produktu sprawiło, że charakterystycznie odsłonięte żarówki, metalu i drewna, chętnie widzimy ten przedmiot we własnych wnętrzach.

Lampa z drewna

Gdzie pasuje ,,Lampa Pręty,,

Industrialne, loftowe lampy zagościły już na dobre we współczesnych wnętrzach. Choć wyglądają surowo, jak z fabryki, z widocznymi żarówkami, mają całą masę zwolenników, szczególnie wśród miłośników prostoty. Do wnętrz modernistycznych i industrialnych zdecydowanie nie pasuje standardowe oświetlenie. Lampy powinny mieć surowy wygląd, a jednocześnie ciekawy design chociażby przez użycie w nich materiału. Świetnie sprawdzą się modele z dużą, widoczną żarówką, które dodadzą aranżacji charakteru.

LAMPA PRĘTY jest praktyczna i niebanalna, doskonale urozmaica wystrój wnętrza. Jej ażurowość wypełniona tylko samym źródłem światła ma nieco surowy charakter, jednak znajduje coraz większą liczbę zwolenników. LAMPA PRĘTY to oświetlenie, które stawia na funkcjonalność i wydajność. Połączenie funkcjonalności i niebanalnego wyglądu LAMPA PRĘTY sprawiło, że charakterystycznie odsłonięte żarówki, metalu i drewna, chętnie widzimy ten przedmiot we własnych wnętrzach.

Social media Meble Góreccy

Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, aby być na bieżąco z promocjami i nowościami w sklepie meblegoreccy.pl

Zobacz również naszą ławę Aleppo, która idealnie sprawdzi się do nowoczesnych wnętrz, nadając mu charakteru.

Kolekcja Remorse

Kolekcja Remorse łączy ze sobą pasję do tworzenia mebli wysokiej jakości i chęć działania w zgodzie z naturą. Meble z kolekcji Remorse wykonane są wyłącznie z naturalnych materiałów pochodzenia pierwotnego jak i wtórnego.

Kolekcja ma klimat industrialny nadający wnętrzom nowoczesny wygląd i niepowtarzalny klimat.