meble góreccy

CO ROBIMY

Keith Keller

MEBLE GÓRECCY

CO ROBIMY

W naszej firmie Meble Góreccy projektujemy i produkujemy meble tapicerowane, a także drewniane prezentowane na naszej stronie internetowej. Dlatego też możemy zmodyfikować je wg. zaleceń i Waszych sugestii. Historia jaką kryją w sobie produkty, pomagają stworzyć w domu klimat, który hipnotyzuje, a także roztacza aurę oryginalności. Każdy mebel jest inny i niepowtarzalny w swojej strukturze drewna, a także tkaniny. Głównym tematem naszych produktów jest drewno pozyskiwane z regionu Karkonoszy o długoletnim kształtowaniu wyjątkowej faktury. Nie ścinamy drzew, wręcz przeciwnie, ekologia jest dla nas oczywiście bardzo istotna.

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Fotel tapicerowany ze złotymi elementami Meble Góreccy
fotel ALDO- tadao

34

MODELE MEBLI

4

KOLEKCJE

20

LAT DOŚWIADCZENIA

Proces tworzenia mebli w MebleGóreccy

Jak projektujemy i produkujemy meble

Od samego początku powstawania dbamy oczywiście o proces tworzenia naszych mebli. Zlecenie projektów mebli tapicerowanych, a także twardych powierzamy w ręce najlepszych projektantów, którzy łączą ze sobą funkcjonalność oraz nowoczesny wygląd mebla. Kiedy projekt jest już gotowy, do naszej fabryki dostarczamy materiały wysokiej jakości takie jak drewno, metal, szkło, a także najlepsze tkaniny wykorzystywane w produkcji.

 

Misja

Misją firmy ,,Meble Góreccy” jest dostarczanie naszym klientom pięknych, a także nowoczesnych mebli, które uczynią ich wnętrza oryginalnymi przytulnymi, a także charakternymi. Chcemy dostarczać wszystkich tych elementów, dbając jednocześnie o ochronę środowiska. Podczas produkcji naszych mebli wykorzystujemy drewno pochodzenia wtórnego, a także naturalne materiały do produkcji mebli.

Wizja

Prowadząc firmę produkującą meble tapicerowane, a także meble twarde wyobrażamy sobie, że firmy są w stanie dostarczać klientom wysokiej jakości meble nie ingerując przy tym również w środowisko.

Meble Góreccy Sofa Yuuko
trendy w meblach tapicerowanych
Turkusowa kanapa ze złotymi dodatkami

Social media Meble Góreccy

Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, aby być na bieżąco z promocjami i nowościami w sklepie meblegoreccy.pl

Zobacz również naszą  kolekcji Tadao, która zawiera meble tapicerowane wykonanej z najlepszej jakości materiałów. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś do swojego wymarzonego wnętrza.

Shopping Cart