NASZA FIRMA

CO ROBIMY

Keith Keller
MEBLE GÓRECCY

CO ROBIMY

W naszej firmie projektujemy i produkujemy meble tapicerowane i drewniane prezentowane na naszej stronie internetowej, dlatego też możemy zmodyfikować je wg. zaleceń i Waszych sugestii. Historia jaką kryją w sobie produkty, pomagają stworzyć w domu klimat, który hipnotyzuje i roztacza aurę oryginalności. Każdy mebel jest inny i niepowtarzalny w swojej strukturze drewna i tkaniny. Głównym tematem naszych produktów jest drewno pozyskiwane z regionu Karkonoszy o długoletnim kształtowaniu wyjątkowej faktury. Nie ścinamy drzew, wręcz przeciwnie, ekologia jest dla nas bardzo istotna.

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Fotel tapicerowany ze złotymi elementami
fotel ALDO- tadao

34

MODELE MEBLI

4

KOLEKCJE

20

LAT DOŚWIADCZENIA

Proces tworzenia mebli w MebleGóreccy

Jak projektujemy i produkujemy meble

Od samego początku powstawania dbamy o proces tworzenia naszych mebli. Zlecenie projektów mebli tapicerowanych jak i twardych powierzamy w ręce najlepszych projektantów, którzy łączą ze sobą funkcjonalność oraz nowoczesny wygląd mebla. Kiedy projekt jest już gotowy, do naszej fabryki dostarczamy materiały wysokiej jakości takie jak drewno, metal, szkło oraz najlepsze tkaniny wykorzystywane do produkcji mebli.

Misja

Misją firmy ,,Meble Góreccy” jest dostarczanie naszym klientom pięknych i nowoczesnych mebli, które uczynią ich wnętrza oryginalnymi, przytulnymi i charakternymi. Chcemy dostarczać wszystkich tych elementów, dbając jednocześnie o ochronę środowiska. Podczas produkcji naszych mebli wykorzystujemy drewno pochodzenia wtórnego oraz naturalne materiały do produkcji mebli.

Wizja

Prowadząc firmę produkującą meble tapicerowane oraz meble twarde wyobrażamy sobie, że firmy są w stanie dostarczać klientom wysokiej jakości meble nie ingerując przy tym w środowisko.

Shopping Cart