pomarańczowa kanapa tapicerowana meble góreccy

W firmie Meble Góreccy projektujemy i produkujemy meble tapicerowane, meble drewniane, a także meble z metalu oraz betonu. Wszystkie nasze meble prezentujemy na naszej stronie internetowej, dlatego też możemy zmodyfikować je wg. zaleceń i Waszych sugestii. Historia jaką kryją w sobie produkty, pomagają stworzyć w domu klimat, który hipnotyzuje i roztacza aurę oryginalności. Każdy mebel jest inny i niepowtarzalny w swojej strukturze drewna i tkaniny. Głównym tematem naszych produktów jest drewno pozyskiwane z regionu Karkonoszy o długoletnim kształtowaniu wyjątkowej faktury. Nie ścinamy drzew, wręcz przeciwnie, ekologia jest dla nas bardzo istotna.

Jak projektujemy i produkujemy meble w Meble Góreccy

Od samego początku powstawania dbamy o proces tworzenia naszych mebli. Zlecenie projektów mebli tapicerowanych jak i twardych powierzamy w ręce najlepszych projektantów, którzy łączą ze sobą funkcjonalność oraz nowoczesny wygląd mebla. Kiedy projekt jest już gotowy, do naszej fabryki dostarczamy materiały wysokiej jakości takie jak drewno, metal, szkło oraz najlepsze tkaniny wykorzystywane do produkcji mebli.

Nasza misja

Misją firmy ,,Meble Góreccy” jest dostarczanie naszym klientom pięknych i nowoczesnych mebli, które uczynią ich wnętrza oryginalnymi, przytulnymi i charakternymi. Chcemy dostarczać wszystkich tych elementów, dbając jednocześnie o ochronę środowiska. Podczas produkcji naszych mebli wykorzystujemy drewno pochodzenia wtórnego oraz naturalne materiały do produkcji mebli.

Wizja – Meble Góreccy

Prowadząc firmę produkującą meble tapicerowane oraz meble twarde wyobrażamy sobie, że firmy są w stanie dostarczać klientom wysokiej jakości meble nie ingerując przy tym w środowisko.

Kolekcja Tadao

Meble tapicerowane z kolekcji Tadao charakteryzują się wysoką jakością materiałów a także dbałością o szczegóły wykonania. Wszystko po to, aby przyszły właściciel był w 100% zadowolony z jakości mebla, które zakupił.

Kolekcja charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, a także niepowtarzalnym charakterem. Nóżki stworzone są z metalu a sama pufa obita tkaninami najwyższej jakości. Meble Góreccy w pełni odpowiadają za jakość kolekcji, dając Gwarancje klientom, że będą zadowoleni z dokonanego zakupu.

Kolekcja Remorse

Kolekcja Remorse łączy ze sobą pasję do tworzenia mebli wysokiej jakości i chęć działania w zgodzie z naturą. Meble z kolekcji Remorse wykonane są wyłącznie z naturalnych materiałów pochodzenia pierwotnego jak i wtórnego.

Kolekcja ma klimat industrialny nadający wnętrzom nowoczesny wygląd i niepowtarzalny klimat.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart