meble z metalu w Kamiennej Górze do przedpokoju metalowa lampa

Przedpokój to pierwsze miejsce, które zobaczą Twoi goście w odwiedzinach. Z reguły jest ono małe i nie pomieści wiele mebli. Można je jednak sprytnie zaplanować i umieścić w nim piękne meble pasujące do całego mieszkania lub domu. Sprawdź jakie meble do przedpokoju warto mieć w swoim mieszkaniu.

Meble do przedpokoju – postaw na funkcjonalność, a także wygląd

Meble do przedpokoju powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Nie należy jednak zapominać, że przedpokój to taka wizytówka i zapowiedź stylu Twojego całego mieszkania lub domu. Powinieneś zaprojektować go tak, aby pasował do salonu i pozostałych pokoi.

Szafka lub komoda

Twoi gości, a także domownicy poza wieszakami lub jednym stojącym wieszakiem powinni mieć miejsce gdzie mogą zostawić swoje rzeczy. Takim meblem może być zarówno szafka jak i komoda, która pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Taką komodę najlepiej postawić blisko ściany, aby nie zajmowała miejsca na małej przestrzeni. Dobrym sposobem będzie również postawienie jej we wnęce, aby móc zaoszczędzić jeszcze więcej miejsce.

Pufa

Meble do przedpokoju powinny odpowiadać na potrzeby osób, które będą z nich kożystać. Z pewnością większość z nas nie zmieści w przedpokoju fotela, który ułatwi nam zakładanie butów. Jednak dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji może okazać się wygodna pufa, która nie zajmie tyle miejsca, a z pewnością zwiększy funkcjonalność pokoju.

Lampa

Poza górnym oświetleniem, czasem warto pomyśleć o dodatkowej lampie w przedpokoju. Może zdążyć się tak, że wracając późno w nocy nie chcemy nikogo obudzić i warto wtedy zaświecić lampę, która oświetli nam pokój, ale nie zwróci uwagi domowników.

Konsola z drewna i metalu

Jaki kolor mebli do przedpokoju wybrać?

Kolor mebli, które kupujesz do przedpokoju, powinien być spójny z kolorami mebli, które znajdą się w salonie, sypialni czy kuchni. Całe mieszkanie, a także dom powinno stanowić jedną całość i być zaprojektowane w jednym stylu.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, aby meble pasowały do koloru ścian oraz podłogi. Dzięki temu później unikniemy efektu bałaganu i niespójności kolorystycznej.

Zapraszamy do odwiedzenie naszego meblowego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie spory wybór mebli z drewna, metalu, betonu oraz szkła w stylu nowoczesnym, industrialnym i rustykalnym.

Social media Meble Góreccy

Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, aby być na bieżąco z promocjami i nowościami w sklepie meblegoreccy.pl

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart