Meble od polskich producentów

Polskie meble cieszą się coraz większym docenieniem i popularnością nie tylko w Polsce. Zawdzięczają to głównie wysokiej jakości wykonania. Dużą rolę we wzroście popularności polskich mebli mają również argumenty ekonomiczne, ekologiczne oraz wygoda klientów. Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.

Polskie meble drewniane

Polskie meble są cenione na całym świecie

Polska zajmuje pierwsze miejsce w Europie a drugie na świecie w eksporcie mebli. Jeżeli jesteś zdziwiony, że pierwszego miejsca w Europie nie zajmują np. Niemcy, to musisz wiedzieć, że Niemcy są największym odbiorcą polskich mebli. Trafia do nich aż 34,3% polskiego eksportu mebli.

Jakość polskich mebli drewnianych jest więc niezaprzeczalna, a wynika ona z wykorzystania doskonałej jakości surowca pozyskiwanego często w naszych rodzimych lasach. Coraz więcej polskich producentów zwraca również uwagę na etyczne i ekologiczne aspekty pozyskiwania swojego surowca.

Meble Góreccy pozyskują materiały do produkcji swoich mebli od rodzinnych producentów oraz pozyskujemy drewno wysokiej jakości pochodzenia wtórnego. Dzięki temu nie tylko chcemy produkować ekologiczne meble wysokiej jakości, ale również ograniczyć wycinkę lasów.

Polskie meble to szeroka oferta wzorów

Pamiętacie meblościanki? Nudne, wyglądające wszędzie tak samo meble wykonane z drewna niecharakteryzujące się niczym specjalnym? To już przeszłość. Wybierając meble od polskich producentów, możesz znaleźć polskie meble, które idealnie wpasują się w Twój gust oraz potrzeby. Dziś polskie meble drewniane to cały wachlarz stylów, wzorów, form i kolorów.

Polscy producenci mebli to ludzie, którzy nadążają oraz kreują nowe trendy w meblarstwie, oraz doskonale znają potrzeby swoich rodaków. Dzięki temu kupując od polskich producentów, możesz mieć pewność, że kupujesz mebel na czasie i który będzie służył Ci przez lata.

Drewniana komoda - polskie meble

Polscy producenci są na miejscu

Jeżeli chcesz kupić solidny mebel, który będzie służył Ci przez lata, warto go wcześniej zobaczyć i ocenić na własne oczy. Kupienie trwałego mebla to nie to samo co kupienie taniego stołu gdzieś w internecie wykonanego z drewnianej płyty, która nie przetrwa nawet sezonu normalnego użytkowania.

Meble wysokiej jakości zapewnią Ci wiele lat użytkowania, jednak powinieneś je najpierw obejrzeć. Dlatego atutem polskich mebli drewnianych i nie tylko, jest obecność producentów tutaj — na miejscu.

Atrakcyjne ceny mebli z polski

Polskie meble drewniane mają też wyjątkowo atrakcyjne ceny. Tworzone są u nas, w naszych realiach ekonomicznych i wyceniane w naszej walucie. Ich cena jest więc dopasowana do polskich zarobków, wartości złotówki itp.

Atrakcyjna cena wynika również z kosztów transportu. Polskich mebli nie musimy przewozić z zakładów produkcyjnych zlokalizowanych za granicą, są one dostępne nawet w rodzinnych miastach. Dzięki ograniczonym kosztom transportu możemy pozwolić sobie na atrakcyjniejsze ceny

Meble Góreccy sprzedają swoje meble również w sklepie internetowym, dzięki czemu ograniczamy koszty posiadania większej ilości salonów meblowych.

Drewniane stoły z Polski

Polskie meble to ekologia i polska gospodarka

Kupując polskie meble od polskich producentów, dbasz nie tylko o mniejszy ślad węglowy i etykę produkcji. Wspierasz przede wszystkim polską gospodarkę.

Pieniądze ze sprzedaży polskich mebli są odprowadzane w podatkach do polskiego budżetu i działają na nasze wspólne dobro. Powstają z nich między innymi nowe szkoły, szpitale oraz drogi.

Polskie meble drewniane i nie tylko wyróżniają się doskonałą jakością, różnorodnością projektów, świetnymi cenami, a do tego ich zakup wspiera gospodarkę — wybór powinien być prosty.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart