pomarańczowa sofa tapicerowana meble tapicerowane

Pufa tapicerowana to miękki, niski taboret z siedziskiem znajdującym się na skrzyni, obity w całości tkaniną lub skórą. Mogliście czasem pomylić ją z eleganckim podnóżkiem dopasowanym stylem do fotela lub sofy. Pufy tapicerowane to naszym zdaniem niedocenione meble, mogą służyć do wielu rzeczy, a także sprawdzić się w wielu rolach.

Dzisiaj chcieliśmy pokazać Wam te najpopularniejsze zastosowania, o których mogliście nie wiedzieć. Zapraszamy.

Pufa jako piękny mebel tapicerowany

Pufy tapicerowane to przede wszystkim piękne meble obite materiałem lub skórą. W takim założeniu stanowią piękny dodatek do salonu, sypialni lub łazienki nadając wnętrzom elegancji, a także charakteru. Pufa wysokiej jakości powinna charakteryzować się pięknym wyglądem, wysoką jakością obicia oraz stabilną, a także wytrzymałą konstrukcją. Tak wykonany mebel zapewni wnętrzom niezapomniany wygląd.

Pufa jako siedzisko

Kidy organizujesz przyjęcie w nowym mieszkaniu, może okazać się, że masz zbyt mało krzeseł i foteli, a na sofie nikt już się nie mieści. W takim przypadku pufa może uratować całą sytuację. Pufa to całkiem spory mebel, na którym mogą siedzieć wygodnie nawet dwie osoby.

Bordowy fotel tapicerowany i pufy tapicerowane

Pufy tapicerowane jako podnóżek

Pufa jest meblem wybitnie sprzyjającym relaksowi, ponieważ bez problemu w połączeniu z fotelem lub sofą możemy użyć jej jako wygodnego podnóżka. Kładziemy na niego nogi, a także odciążamy układ kostny. Wszechstronność, uniwersalność i estetyczny wygląd to podstawowe cechy puf tapicerowanych, które każdy chce mieć w salonie.

Pufy tapicerowane od Meble Góreccy

W naszym sklepie znajdziesz pufy tapicerowane z trzech zestawów mebli tapicerowanych z kolekcji Tadao. Pufy zostały wykonane z metalowych nóżek wysokiej jakości pianki oraz obite tkaninami z wysoką odpornością na zniszczenia.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart