Ława betonowa

Beton architektoniczny to nowe zastosowanie w produkcji nowoczesnych mebli do nowoczesnych wnętrz. Meble z betonu ze względu na swój unikatowy wygląd stały się synonimem wyczucia stylu i perfekcyjnym zamiennikiem dla tradycyjnych mebli.

Oprócz charakterystycznego wyglądu beton architektoniczny wyróżnia się wyjątkową trwałością oraz wysoką plastycznością, przekładającą się na dowolną możliwość kształtowania. Dzięki tym cechom możemy formować meble w dowolny sposób, nadając im kształt oraz formę, której szukamy.

Eleganckie i luksusowe meble

Nastał trend na meble z betonu i beton architektoniczny

Jakiś czas temu zastosowanie betonu we wnętrzu kojarzyło się wszystkim z loftami. Nic w tym dziwnego styl industrialny w większości przypadków nastawiony jest na betonowe ściany, sufity lub podłogi. W miarę rozpowszechniania się mody na ten styl wnętrzarski oraz eklektyzm, beton zaczął być mile widziany również w innych koncepcjach wnętrzarskich. Dziś chętnie stosujemy go również w aranżacjach w stylu nowoczesnym, skandynawskim, eklektycznym oraz innych.

Projektując wnętrze w barwach betonu warto zwrócić uwagę na to co będzie wypełniało to wnętrze. Meble betonowe mogą nabierać przeróżnych form, dlatego łatwiej wkomponować je we wnętrze, które chcemy zaprojektować.

Zalety mebli betonowych

  • Uniwersalny design
  • Łatwe w łączeniu z innymi elementami wyposażenia
  • Modny wzór
  • Ponadczasowy charakter
  • Minimalistyczna dekoracyjność
  • Pasują do różnych stylów wnętrzarskich
  • Stanowią doskonałe tło dla dekoracji

Meble betonowe – Meble Góreccy

W ofercie Mebli Góreccy znajduje się wiele wzorów wykonanych z betonu. Znajdziecie u nas piękne i solidne ławy betonowe oraz ciepłe i nowoczesne lampy.

W sklepie znajdują się również meble wykonane z drewna oraz metalu. Są to między innymi ławy, kredensy, stoły, ale również meble tapicerowane takie jak fotele, pufy i sofy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart